shapka_top_2.jpg

Проточити гальмівні диски

В дорозі може статися що завгодно. Досвідчені автомобілісти знають напам'ять свій автомобіль і можуть вловити будь-який шерех в салоні, який вибивається із загального звучання двигуна. У разі, якщо Ви почали відчувати вібрацію під час їзди, ймовірно, Вам варто проточити гальмівні диски своєї машини.

Проточити гальмівні дискиВ процесі гальмування працюють два рухомих елемента - диск і колодка. Вони і піддаються самому високому тиску. За рахунок тертя деталі стираються, причому нерівномірно. З цієї причини створюється тряска автомобіля. Якщо не проточити гальмівний диск вчасно, водій може потрапити в ДТП, тому наша компанія настійно рекомендує проводити регулярний техогляд, прислухатися до свого автомобіля і звертатися за допомогою в разі відхилень в роботі машини.

Незалежно від терміну, який вказує завод-виробник, гальмівні диски доводиться проточити навіть незабаром після покупки автомобіля. На це впливає безліч факторів, наприклад, погодні умови. Навіть в разі потрапляння холодної вологи на рухомі розпечені елементи, останні можуть потерпіти деформації.

СТО «AutoES» може надати Вашому автомобілю найрізноманітніші послуги, які вказані на офіційному сайті підприємства. Ми можемо проточити гальмівні диски, провести ремонт для окремих марок автомобілів і тюнінгувати машини. Більш докладно про наші роботи Ви можете дізнатися за телефоном, який вказаний на сайті СТО.

Рекомендуємо негайно звернутися до досвідчених професіоналів, як тільки Ви помітили неполадки. Часто від оперативності залежить вартість послуг і швидкість їх виконання. Таким чином, щоб проточити гальмівні колодки і диски, потрібно встигнути в СТО ще до того, як їх стан буде не під силу ремонту. Часто доводиться повністю замінювати деталі на нові. Завдяки великому професійному досвіду співробітників нашого СТО клієнти підприємства залишаються в безпеці і можуть їздити по дорогам з комфортом. Ми надаємо широкий спектр послуг, як чистку кондиціонерів, ремонт двигунів. Не рекомендуємо самостійно намагатися проточити колодки і гальмівні диски, від якості їх установки і гладкості поверхні залежить життя Ваших пасажирів.